Home

Advies en verkoop

 
info@dicar.be
Tel: 014 57 99 99
 
Openingsuren showroom:
Maandag tot vrijdag:
Zaterdag:
Zon- en feestdagen:
Opendeurdagen:
10.00u - 19.00u
10.00u - 18.00u
13.00u - 17.00u
10.00u - 18.00u
 

Verhuurdienst

 
Tel: 014 57 99 90  
 

Service na verkoop

 
atelier@dicar.be
Tel: 014 57 99 91
 
Openingsuren atelier en magazijn: 
Maandag tot vrijdag:
Weekend en feestdagen:
9.00u - 17.00u
Gesloten
 
Extra openingsuren voor afhalen en ophalen motorhomes, geen technische ondersteuning aanwezig:
Zaterdag:
10.00u - 14.00u 

Service optimalisatie:

Dicar wil samen met de klant werken aan de optimalisatie en verbetering van onze mobilhome-service. Indien u opmerkingen of advies hebt, kan u het laten weten op dit e-mail adres: service-optimalisatie@dicar.be

 

Het Dicar-team staat klaar voor u:

 
Wij adviseren en delen graag onze ervaring:
 




Lou Vandecruys
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Thomas Zels
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Maikel Geleyn
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Nancy De Witte
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Michel Hozee
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN




Jacky Bollen
Verkoop & Advies
CARTHAGO
Alex Jans
Verkoop en advies
DETHLEFFS - MORELO
Jules Van Eyck
Aan- en verkoop
TWEEDEHANDS 
Maarten Goosens
Aan- en verkoop
TWEEDEHANDS
Louis Van Eyck
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
jacky@dicar.be
jules@dicar.be
maarten@dicar.be
louis@dicar.be
 
Service is onze stiel, u kan op ons rekenen:
 
 
Sam Daemen
NA-VERKOOPDIENST
Planning herstellingen
Jan Janssens
NA-VERKOOPDIENST
Bestelling onderdelen
Expertise verzekering 
Patrick Rems
NA-VERKOOPDIENST
Aanvraag garantie 
Annelie Boogers
NA-VERKOOPDIENST
Aanvraag garantie
 
patrick@dicar.be
 





Margot Buyens
ACCESSOIRESHOP
Sandra Schepkens
RECEPTIE
Ann Hemeleers
Verkoopsadministratie 
Ann De Becker
Administratie
Financieringen
annh@dicar.be



 
Sofie Vosters
VERHUUR
Philip Lambert
Aflevering Motorhome
Koen Heylen
NA-VERKOOPDIENST
Verantwoordelijke
na-verkoopdienst 
André Wouter
ATELIER
Verantwoordelijke atelier
 
verhuur@dicar.be philip@dicar.be
koen@dicar.be
andre@dicar.be