Home

Contact

 

Dicar bvba

 
info@dicar.be
Tel: 014 57 99 99
 
Grote steenweg 2
2440 Geel
België 

Openingsuren >

Onze Diensten >

Dicar team >

Routebeschrijving >

 

 Waarmee kunnen wij u van dienst zijn?

 

Openingsuren:

 
Showroom:
Advies en verkoop - verhuur - accessoires
 
Maandag tot vrijdag:
Zaterdag:
Zon- en feestdagen:
Opendeurdagen:
10.00u - 19.00u
10.00u - 18.00u
13.00u - 17.00u
10.00u - 18.00u

Atelier:

Dienst na-verkoop: Herstellingen - wisselstukken - garanties
 
Maandag tot vrijdag:
Weekend en feestdagen:
9.00u - 17.00u
Gesloten
 
Extra openingsuren voor afhalen en ophalen motorhomes, geen technische ondersteuning aanwezig:
Zaterdag: 10.00u - 14.00u
 

Onze diensten:



Advies en verkoop

 
info@dicar.be
Tel: 014 57 99 99
 
 



Service na verkoop

 
atelier@dicar.be
Tel: 014 57 99 91 



Verhuurdienst

 
Tel: 014 57 99 90 
     
 



Accessoireshop

 
margot@dicar.be
Tel: 014 57 99 98 
 


Het Dicar-team staat klaar voor u:

 
Wij adviseren en delen graag onze ervaring:




Lou Vandecruys
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Thomas Zels
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Maikel Geleyn
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Nancy De Witte
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
Michel Hozee
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN




Jacky Bollen
Verkoop & Advies
CARTHAGO
Alex Jans
Verkoop en advies
DETHLEFFS - MORELO
Jules Van Eyck
Aan- en verkoop
TWEEDEHANDS 
Maarten Goosens
Aan- en verkoop
TWEEDEHANDS
Louis Van Eyck
Verkoop & Advies
ALLE MERKEN
jacky@dicar.be
jules@dicar.be
maarten@dicar.be
louis@dicar.be
 
Service is onze stiel, u kan op ons rekenen:
 
Sam Daemen
NA-VERKOOPDIENST
Planning herstellingen
Jan Janssens
NA-VERKOOPDIENST
Bestelling onderdelen
Expertise verzekering 
Patrick Rems
NA-VERKOOPDIENST
Aanvraag garantie 
Annelie Boogers
NA-VERKOOPDIENST
Aanvraag garantie
 
patrick@dicar.be
 





Margot Buyens
ACCESSOIRESHOP
Sandra Schepkens
RECEPTIE
Ann Hemeleers
Verkoopsadministratie 
Ann De Becker
Administratie
Financieringen
annh@dicar.be



 
Sofie Vosters
VERHUUR
Philip Lambert
Aflevering Motorhome
Koen Heylen
NA-VERKOOPDIENST
Verantwoordelijke
na-verkoopdienst 
André Wouter
ATELIER
Verantwoordelijke atelier
 
verhuur@dicar.be philip@dicar.be
koen@dicar.be
andre@dicar.be
 
 

Routebeschrijving: